Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Poniżej przedstawiamy dwa sposoby aktywacji/włączenia usługi Cell Info T-Mobile na przykładzie telefonów NOKIA.

Telefony NOKIA 6630, E51, E52, E5-00 z systemem operacyjnym SYMBIAN uważane są za najbardziej odpowiednie do aktywacji/włączenia usługi Cell Info T-Mobile.

Aktywacja Standardowa - Tylko Emisja Nazw Cell Info T-Mobile Na Wyświetlaczu Telefonu

Aby aktywować/włączyć Cell Info T-Mobile (inaczej też nazywaną Informację Sieciową) pojawiającą się na wyświetlaczu telefonu na przykładzie NOKIA 6630 należy:

Wejść w Menu w telefonie i wybrać Ustawienia W Ustawieniach należy wybrać Telefon Wybieramy Informacja o Sieci i Tak lub Włączone

Wejść w Menu w telefonie i wybrać Ustawienia W Ustawieniach należy
wybrać Telefon
Wybieramy Informacja
o Sieci
i Tak lub Włączone

Aktywacja Zaawansowana - Emisja Nazw Cell Info T-Mobile z Kanału 50 + Na Wyświetlaczu

Aby aktywować/włączyć Cell Info T-Mobile (inaczej też nazywaną Informację Sieciową) pojawiającą się na kanale 50 w telefonie na przykładzie NOKIA 6630 należy:

Aktywacja Zaawansowana - Emisja Nazw Cell Info T-Mobile z Kanału 50 Aktywacja Zaawansowana - Emisja Nazw Cell Info T-Mobile z Kanału 50 Aktywacja Zaawansowana - Emisja Nazw Cell Info T-Mobile z Kanału 50e

Uwaga!

Aby prawidłowo funkcjonowała aktywacja zaawansowana Cell Info T-Mobile bezwzględnie należy najpierw aktywować aktywację standardową. W przypadku braku włączenia aktywacji standardowej - aktywacja zaawansowana może nie być aktywna a tym samym nie będzie emisji nazw Cell Info T-Mobile z kanału 50 (zakładając że emitowane są nazwy od strony Operatora i nie występuje przerwa w emisji Cell Info T-Mobile).

Mogą występować także przerwy w emisji Cell Info T-Mobile która są od strony Operatora i nie ma wpływu na działanie od strony telefonu.

Omówień Na Temat Aktywacji Cell Info T-Mobile: 21, Strona 1 z 2
<<<  -  1  2  -  >>>

Linki Pomocnicze

Screeny: Nowości, Świat, Z Województw, Z Województw - Kanał 50, Z Miast, Z Miast - Kanał 50 oraz Nazwy Ciekawe, Nazwy z Błędem, Nazwy z Kropką, Nazwy Okazjonalne, Nazwy z T-Mobile, Nazwy Macro + Micro, Nazwy Nieistniejące, Nazwy Niezlokalizowane. Opisy: Zamiana Nazw, Aktywacja CI. Wyszukiwarki Scre: Istniejących i Nieistniejących. Ogólna Strona Opisująca: Cell Info T-Mobile.

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt