Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Poniżej galeria screenów Cell Info T-Mobile z nazwami z kropką zebranymi w całość ze wszystkich opublikowanych do tej pory screenów Cell Info T-Mobile.

Screen Cell Info T-Mobile - Nazwy z Kropką

Aktualnie 1 z 5 Screenów

WsteczDalej

Informacja

Kropka przed nazwą w Cell Info T-Mobile dawniej oznaczała iż w Tak - Tak'u można było z danego obszaru dzwonić taniej. W 2007 roku kropki przed nazwami w Cell Info T-Mobile poznikały. Jednak gdzieniegdzie kropka się zdarza. Nazwy z kropką i bez traktowane są jako dwie inne.

Nazwy Cell Info T-Mobile z kropką nie występują w emisji nazw Cell Info T-Mobile NetWorkS!.

Powyższe screeny Cell Info T-Mobile zostały wykonane na telefonach NOKIA 6630 i E51. Podstrona Cell Info T-Mobile - Nazwy z Kropką powstała z indywidualnych obserwacji.

Autorami screenów są: Artur, Aquick, Dominik, Gadulski, Horas, Jacek, Janekt, Joxar, Kowcio, Mariusz, Młody, Pawrzes, Piotr, Seba, Sławek, Taczian i Wojtek.

Ostatnia aktualizacja screenów Cell Info T-Mobile - Nazwy z Kropką dnia 24.10.2016, 18:11:26.

Linki Pomocnicze

Screeny: Nowości, Świat, Z Województw, Z Województw - Kanał 50, Z Miast, Z Miast - Kanał 50 oraz Nazwy Ciekawe, Nazwy z Błędem, Nazwy z Kropką, Nazwy Okazjonalne, Nazwy z T-Mobile, Nazwy Macro + Micro, Nazwy Nieistniejące, Nazwy Niezlokalizowane. Opisy: Zamiana Nazw, Aktywacja CI. Wyszukiwarki Scre: Istniejących i Nieistniejących. Ogólna Strona Opisująca: Cell Info T-Mobile.

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt