Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

W ostatnich dniach listopada 2013 roku zaczęły pojawiać się nazwy Cell Info T-Mobile NetWorkS! na terenie miasta Tarnowa. Nazwy Cell Info T-Mobile NetWorkS! są emitowane w takiej samej formie i nazewnictwie jak miało to miejsce przed NetWorkS!. Aktualnie wyświetlanie nazw Cell Info T-Mobile NetWorkS! na wyświetlaczu telefonu komórkowego jest mało dynamiczne i z opóźnieniem.

Poniżej w tabelce znajduje się 12 screenów (które uwieczniono na wyświetlaczu telefonu komórkowego) z nazwami okolicznych miejscowości, ulic, dzielnic, osiedli, parków, zakładów przemysłowych wyświetlane na wyświetlaczu telefonu komórkowego w usłudze Cell Info T-Mobile NetWorkS! na terenie miasta Tarnowa.

LOKALIZACJA STACJI BTS SIEĆ CELL INFO T-MOBILE (Bez Polskich Znaków)
Al. Jana Pawła II
(Maszt Kratowy Orange)
T-Mobile Al.Jana Pawala II, os
ul. Legionów 7A
(Dach Biurowca TP S.A.)
T-Mobile Nowodabrowska
ul. Lwowska 136
(Maszt Kratowy T-Mobile)
T-Mobile Lwowska-Orkana, Rzedzin
ul. Traugutta 5
(Dach Hotelu Cristal Park)
T-Mobile Moscice
ul. Słoneczna 29 - 33
(Dach DH ZENIT)
T-Mobile Grabowka, Sloneczna, os.Jasna
ul. Skotnik 65
(Maszt Kratowy T-Mobile)
T-Mobile Dabrowka Infulacka
ul. Spokojna 53
(Komin MPEC Tarnów)
T-Mobile Krzyz
Zawada K/Tarnowa
(Maszt TP Emitel)
T-Mobile Skrzyszow, Ladna, Zawada

Informacja

OK Stacje bazowe BTS T-Mobile w Tarnowie jako drugą nazwe Cell Info T-Mobile NetWorkS! emituje Tarnow - tak zwane Cell Info Macro - mniej szczegółowa nazwa.

OK Spora część nazw emitowanych w usłudze Cell Info T-Mobile NetWorkS! widoczna jest tylko na kanale 50. Nazwy są emitowane w takiej samej formie i nazewnictwie jak miało to miejsce przed NetWorkS! oraz pojawiły się nowe nazwy w usłudze Cell Info T-Mobile NetWorkS!. Zobacz szczegółowy opis screenów na kanale 50.

OK Często nazwy emitowane w usłudze Cell Info T-Mobile NetWorkS! są nazwami błędnymi tzn. nie są z tego terenu, obszaru bądź nawet województwa. Wszystkie nazwy widoczne są na kanale 50.

OK Po pojawieniu się nowych nazw Cell Info T-Mobile NetWorkS! na terenie miasta Tarnowa, nowe nazwy zostaną zebrane i opublikowane na tej stronie.

OK A tak wyglądały 52 nazwy (które przeszły już do historii) Cell Info T-Mobile na terenie miasta Tarnowa przez realizacją projektu NetWorkS! w Tarnowie.

Linki Pomocnicze

Screeny: Nowości, Świat, Z Województw, Z Województw - Kanał 50, Z Miast, Z Miast - Kanał 50 oraz Nazwy Ciekawe, Nazwy z Błędem, Nazwy z Kropką, Nazwy Okazjonalne, Nazwy z T-Mobile, Nazwy Macro + Micro, Nazwy Nieistniejące, Nazwy Niezlokalizowane. Opisy: Zamiana Nazw, Aktywacja CI. Wyszukiwarki Scre: Istniejących i Nieistniejących.

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt