Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Przez pewien okres czasu w połowie 2009 roku w usłudze Cell Info T-Mobile występował problem z emitowaniem prawidłowych nazw na telefonie komórkowym. Nazwy były pozamieniane i nie prawidłowe do miejsca w którym znajduje się Abonent. Zdarzało się że nazwy miejscowości emitowane są oddalone od rzeczywistego miejsca pobytu 30 km - 40 km.

Wyżej opisany problem dotyczył również Tarnowa gdzie nazwy były pozamieniane. Stacje które powinny emitować prawidłową nazwę emitują nazwę z innej stacji oddalonej od siebie 5 km lub emitują nazwę całkiem innej miejscowości czy nawet nazwy geograficznej oddalonej od Tarnowa kilka km. Dla przykładu poniżej podajemy kilka emitowanych nazw gdzie zostały pozamieniane nazwy na terenie miasta Tarnowa w połowie 2009 roku.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Błędnie emitowana nazwa DabrowaTarnowska w na stacji przy ul. Lwowska 136 (Maszt Kratowy T-Mobile) gdzie prawidłowa nazwa to Lwowska-Okrezna. Dąbrowa Tarnowska miejscowość oddalona 20 km od stacji prawidłowo emitowanej nazwy. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć screen.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Błędnie emitowana nazwa Pogorze Roznowskie na stacji przy ul. Lwowska 136 (Maszt Kratowy T-Mobile) gdzie prawidłowa nazwa to Lwowska-Okrezna. Pogórze Rożnowskie nazwa geograficzna oddalona 35 km od stacji prawidłowo emitowanej nazwy. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć screen.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Błędnie emitowana nazwa DabrowaTarnowska w na stacji przy ul. Gumniska 24 (Wieża Kościoła) gdzie prawidłowa nazwa to Park Sanguszkow. Dąbrowa Tarnowska miejscowość oddalona 20 km od stacji prawidłowo emitowanej nazwy. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć screen.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Błędnie emitowana nazwa Nagawczyna na stacji przy ul. Gumniska 24 (Wieża Kościoła) gdzie prawidłowa nazwa to Park Sanguszkow. Nagawczyna miejscowość oddalona 38.5 km od stacji prawidłowo emitowanej nazwy. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć screen.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Błędnie emitowana nazwa Klikowska na stacji przy ul. Słoneczna 29 - 33 (Dach DH ZENIT) gdzie prawidłowa nazwa to Sloneczna, os.Jasna. Stacja w Tarnowie oddalona 3 km od stacji prawidłowo emitowanej nazwy. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć screen.

Co było powodem zamiany emitowanych nazw Cell Info tego nie wiadomo do tej pory - prawdopodobnie był to błąd techniczny.

Na chwilę obecną jak można zaobserwować w Tarnowie emisja nazw w Cell Info T-Mobile jest stabilna - nie ma zamian emitowanych nazw, nazwy są emitowane poprawnie. Jedynie co to można zauważyć kilkudniowe przerwy w emisji nazw Cell Info T-Mobile.

Informacja

Powyższe screeny Cell Info T-Mobile zostały wykonane na telefonie NOKIA. Podstrona Cell Info T-Mobile - Zamiana Nazw powstała z indywidualnych obserwacji. Autorem powyższych screenów i opisu jest Artur.

Linki Pomocnicze

Screeny: Nowości, Świat, Z Województw, Z Województw - Kanał 50, Z Miast, Z Miast - Kanał 50 oraz Nazwy Ciekawe, Nazwy z Błędem, Nazwy z Kropką, Nazwy Okazjonalne, Nazwy z T-Mobile, Nazwy Macro + Micro, Nazwy Nieistniejące, Nazwy Niezlokalizowane. Opisy: Zamiana Nazw, Aktywacja CI. Wyszukiwarki Scre: Istniejących i Nieistniejących. Ogólna Strona Opisująca: Cell Info T-Mobile.

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt