Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Wszystkie zamieszczone w Serwisie BTSY.PL znaki towarowe są wykorzystane jedynie w celach informacyjnych/identyfikacyjnych i pozostają wyłączną własnością ich właścicieli.

Wszystkie zamieszczone zdjęcia stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie na stronie www.btsy.pl są tylko i wyłącznie zdjęciami danego autora, chyba że jest napisane inaczej w opisie zdjęcia.

Wszystkie zdjęcia na podstronach ul. Kwiatkowskiego 8 - Zakłady Azotowe (Dach Budynku F61) i ul. Kwiatkowskiego 8 - Zakłady Azotowe (Dach Budynku E85) zostały wykonane za pisemną zgodą (zezwolenie do wglądu) i zachowaniem wszelkich procedur umożliwiających wejście i wykonanie zdjęć na terenie Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach.

Wszystkie zdjęcia na podstronach ul. Kryształowa 5 (Komin Na Terenie Huty Szkła) zostały wykonane za zgodą Dyrekcji Huty Szkła na wykonanie zdjęć na terenie Zakładu Produkcyjnego Krośnieńskich Hut Szkła Krosno S.A. w Tarnowie.

Artykuł UMTS - Przyszłość Systemów Komunikacji Ruchomej pochodzi ze strony www.kathrein.pl i został umieszczony za pisemną zgodą Producenta anten Kathrein. Dziękujemy!.

Artykuł Instalacja Repeatera pochodzi ze strony www.magnus.katowice.pl i został zamieszczony za pisemną zgodą Firmy Magnus S.C. z Katowic. Dziękujemy!.

NO Nie możesz przypisywać sobie autorstwa wszystkich zdjęć stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie lub dowolnie wybranych - dotyczy to również screenów Cell Info T-Mobile.

NO Nie możesz kopiować, drukować na własny użytek opisu i screenów z podstrony Opis Oznaczenia CID bez wyraźnej i pisemnej naszej zgody. Podstrona została utworzona z indywidualnych obserwacji Założyciela Serwisu.

NO Nie możesz kopiować, drukować na własny użytek opisu i zdjęć z podstrony Gadżety BTSY.PL bez wyraźnej i pisemnej naszej zgody. Podstrona została utworzona w celu zaprezentowania gadżetów związanych z Serwisem BTSY.PL.

NO Nie możesz publikować wszystkich zdjęć (dotyczy to również screenów Cell Info T-Mobile) stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie lub dowolnie wybranych na własnej stronie, forum dyskusyjnym, blogu itp. bez wyraźnej i pisemnej naszej zgody jak i zgody autorów screenów Cell Info T-Mobile.

NO Nie możesz modyfikować, retuszować, zmieniać rozmiarów, wycinać poszczególnych części ze wszystkich screenów Cell Info T-Mobile i zdjęć stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie lub dowolnie wybranych na potrzeby własnej strony, forum dyskusyjnym, blogu itp. bez wyraźnej i pisemnej naszej zgody jak i zgody autorów screenów.

NO Nie możesz pobierać bezpośrednio jakichkolwiek opłat za udostępnienie wszystkich zdjęć (dotyczy to również screenów Cell Info T-Mobile) stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie lub dowolnie wybranych. Dotyczy również wersji wydrukowanej zdjęć i screenów Cell Info T-Mobile.

NO Nie możesz umieszczać na swojej stronie, forum dyskusyjnym, blogu itp. spakowanych plików (RAR, ZIP itp) ze wszystkimi zdjęciami (dotyczy to równie screenów Cell Info T-Mobile) stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie lub dowolnie wybranych.

NO Nie możesz umieszczać na swojej stronie, forum dyskusyjnym, blogu itp. spakowanych plików (RAR, ZIP itp) ze zmodyfikowanymi, retuszowanymi, ze zmienionymi rozmiarami, z wyciętymi poszczególnym częściami ze wszystkich zdjęciach (dotyczy to również screenów Cell Info T-Mobile) stacji bazowych BTS/NodeB w Tarnowie lub dowolnie wybranych.

NO Nie możesz publikować całości lub dowolnie wybranych części informacji z podstrony O Nas na własnej stronie, forum dyskusyjnym, blogu itp.

OK Możesz zamieścić na własnej stronie www, forum dyskusyjnym, blogu link do strony głównej "BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie".

OK Możesz podawać na własnej stronie www, forum dyskusyjnym, blogu linki bezpośrednie do określonych podstron Serwisu "BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie".

Informacja

Jeśli jesteś zainteresowana/y publikacją zdjęcia lub zdjęć, opisu, tekstu, fragmentu tekstu, tekstów ze strony www.btsy.pl do swoich celów skontaktuj się z nami (wybierając temat wiadomości Wymiana Linkami) w celu otrzymania zgody na daną publikację - opisując gdzie będzie wykorzystane zdjęcie/zdjęcia, opis, tekst, fragment tekstu/tekstów. Zaoszczędzi nam to wszystkim sporów, niejasności i nieporozumienia.

Pamiętaj!. Niedotrzymanie powyższych warunków, stanowi złamanie praw autorskich. Czyniąc to, narażasz się na konsekwencje prawne włącznie.

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt