Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Poniżej prezentujemy 11 gadżetów Serwisu BTSY.PL które zostały wykonane próbnie na własny użytek. Opracowaniem i pomysłodawczynią gadżetów była Ania. Gadżety zostały wykonane profesjonalnie przez firmy zajmujące się produkcją gadżetów. Są to gadżety:

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Wlepka - szerokość: 6 cm, wysokość 6 cm. Przód: biały napis www.btsy.eu tle + żółty napis Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie + logo Serwisu BTSY.EU + adres profilu na Facebooku na żółto - zielonym gradientowym tle. Gadżet z 2011 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Czarno - srebrny, 4GB pendrive. Przód: wygrawerowany (metodą laserową) napis www.btsy.eu Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie. Gadżet z 2011 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Laminowany kalendarzyk listkowy - szerokość: 9 cm, wysokość 5 cm. Przód: biały napis www.btsy.eu + żółty napis Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie + logo Serwisu BTSY.EU na ciemno/jasnym zielonym gradientowym tle. Tył: 12 miesięcy 2011 roku z zaznaczonym dniem powstania Serwisu BTSY.EU w Sieci na jasno zielonym tle. Gadżet z 2010 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Zielono - biała parasolka z zielonym napisem www.btsy.eu + żółty napis Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie na białym tle. Gadżet z 2010 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Naklejka/pasek pod tablice rejestracyjną. Przód: biały napis www.btsy.eu tle + żółty napis Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie + logo Serwisu BTSY.EU po prawej i lewej stronie na ciemno/jasnym zielonym gradientowym tle. Gadżet z 2010 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Srebrna, benzynowa zapalniczka. Przód: wygrawerowane logo Serwisu BTSY.EU. Tył: wygrawerowany napis www.btsy.eu Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie. Gadżet z 2009 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Ciemnozielony długopis na którym widnieje wygrawerowany (metodą piaskową) napis - www.btsy.eu Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie. Gadżet z 2009 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć gadżet w całej okazałości.

Opisów Na Temat Gadżetów: 11, Strona 1 z 2
<<<  -  1  2  -  >>>

Na chwilę obecną gadżetów nie można otrzymać.

Zobacz Również

O Nas O Nas

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt