Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Artykuły z prasy papierowej jak również on line w których wspomniano/opisano Serwis BTSY.PL.

Kliknij By Powiększyć W dniu 19 listopada 2008 roku w TEMI - Galicyjskim Tygodniku Informacyjnym ukazał się artykuł Dla Fanów GSM opisujący w całości Serwis BTSY.PL.

Jak można przeczytać w artykule że wielbiciele telefonów komórkowych zajmują się nie tylko coraz bardziej rozwiniętymi aparatami, ale również samą technologią GSM i urządzeniami nadawczymi. Dla takich właśnie fanów technologii powstał Serwis BTS.PL, który niedawno obchodził pierwsze urodziny. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Dziękujemy TEMI - Galicyjskiemu Tygodnikowi Informacyjnemu za opis Serwisu BTSY.PL i publikację artykułu Dla Fanów GSM.

Kliknij By Powiększyć W dniu 6 listopada 2008 roku na łamach Portalu TELEPOLIS.PL ukazała się informacja opisująca Serwis BTSY.PL z okazji jej pierwszych urodzin istnienia w Sieci.

Jak można przeczytać w artykule strona tworzona przez hobbystów telefonii komórkowej prezentuje informacje na temat stacji bazowych z terenu Tarnowa. Autorzy starają się także w przystępny sposób przedstawiać podstawy działania telefonii komórkowej. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Tekst został zamieszczony na łamach Portalu TELEPOLIS.PL można zobaczyć pod adresem http://telepolis.pl/news.php?id=13052.

Zobacz Również

Pomogliśmy Pomogliśmy
Napisali O Nas Napisali O Nas
Pomogliśmy WOŚP Pomogliśmy WOŚP

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt