Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Zapraszamy do zapisania się do naszej subskrypcji newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie. Dodając poniżej swój adres e-mail będziesz informowany/a o:

OK aktualizacjach w Serwisie BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie,
OK ważnych wydarzeniach w Serwisie BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie,
OK planowanych stacjach bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa,
OK modernizowanych stacjach bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa,
OK nowych stacjach bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa wraz z danymi (LAC, CID, pasmo, sektory, RNC, nośne, długość geograficzna/szerokość geograficzna położenia stacji),
OK zmianie danych (LAC, CID, pasmo, sektory, RNC, nośne) stacji bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa,
OK nowych zdjęciach stacji bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa,
OK aktualizacji zdjęć stacji bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa,
OK nowych scrennach Cell Info T-Mobile ze świata, z województw, z miast,
bezpośrednio na swoją skrzynkę poczty elektronicznej.

Aby zapisać się z subskrypcji naszego newslettera Serwisu BTSY.PL wystarczy że podasz:

E-Mail Marketing Automation Powered By Fresh Mail

Regulamin Subskrypcji Bezpłatnego Newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie (Zmieniony 12.10.2015 Rok)

1. Zaprenumerowanie newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail oraz Imienia. Obydwa pola są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy subskrypcji. Adres e-mail oraz Imię jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu Czytelnikowi newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie.

2. W każdej chwili będziesz mógł/a się wypisać z naszej subskrypcji newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie wówczas nie będziesz już otrzymywał/a od nas żadnych informacji na swoją skrzynkę poczty elektronicznej a adres e-mail zostanie trwale usunięty z naszej bazy. Oprócz tego w stopce każdej wiadomości wysłanej przez system newslettera znajdować się będzie adres/link służący do wypisania się z subskrypcji newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie.

3. Serwis BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych adresowych użytkowników i subskrybentów.

4. Serwis BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie nie dołącza nagłówka i/lub stopki reklamowej do wysyłanych newsletterów. Prócz jednej informacji że system newslettera BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie obsługuje System Fresh Mail.

5. Serwis BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości (np. życzeń świątecznych) osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się na otrzymywanie newslettera.

6. Otrzymywanie newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie jest całkowicie bezpłatne.

7. Newsletter Serwis BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie jest rozsyłany z Imienia do każdego Czytelnika newslettera.

8. Zabrania się redystrybucji newslettera Serwisu BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie.

9. Liczba wysłanych wiadomości nie przekracza kilku wiadomości miesięcznie, ruch e-mailowy jest więc stosunkowo niewielki.

10. Średni rozmiar wiadomości e-mail z newsletterem to 3 KB - 6 KB.

11. Newsletter wysyłany jest na bieżąco po zredagowaniu Newsów na stronie BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie oraz w systemie newslettera.

12. Newsletter rozsyłany jest od 3 marca 2009 roku z ponad roczną przerwą od września 2014 do października 2015 roku.

Newsletter - elektroniczna forma biuletynu/czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty e-mail do prenumeratorów. Newslettery poświęcone informacjom gdzie w formie części lub całości tekstu Internauci mogą zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami na stronie WWW.

Z pozdrowieniami,
Zespół Serwisu BTSY.PL

Tarnów, dnia 3 marca 2009 roku.

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt