Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Poniżej przedstawiamy podsumowanie odpalonych stacji bazowych BTS/NodeB operatorów komórkowych, działanie Cell Info T-Mobile na terenie miasta Tarnowa oraz statystyk Serwisu BTSY.PL (dawniej BTSY.EU) w 2016 roku.

Stacje Bazowe BTS/NodeB

2016 roku dla telefonii komórkowej w Tarnowie nie był urodzajny dla odpalonych stacji bazowych BTS/NodeB. Od dnia 1 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku zostało odpalonych raptem 5 nowych stacji bazowych BTS/NodeB:

OK 2 stacje bazowe NodeB odpalił Plus w tym: 1 stacje bazową NodeB w pasmie UMTS oraz 1 stację bazową NodeB w paśmie HSDPA,
OK 2 stacje bazowe BTS/NodeB odpalił Play w tym: 1 stacje bazowa BTS w paśmie DCS oraz 1 stację bazową NodeB w pasmie UMTS,
OK 1 stacje bazową NodeB odpalił NetWorkS! w pasmie UMTS 900,
OK 0 stacji bazowych BTS/NodeB odpalili: T-Mobile, Orange, Aero2.

Jak widać w 2016 roku nie był u wszystkich operatorów owconym rokiem w odpaleniach nowych stacji bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa.

Cell Info T-Mobile

Od początku roku 2016 emisja Cell Info T-Mobile na terenie miasta Tarnowa była niestabilna, a co gorsza jest nadal ograniczona do emisji nazwy tylko do Cell Info Macro - Tarnow. Cell Info T-Mobile na terenie miasta Tarnowa na długie miesiące zanikło. W II i III kwartale 2016 roku zaczęły pojawiać się nazwy Cell Info T-Mobile ale tylko na kanale 50.

Od dłuższego czasu na większości kraju Cell Info T-Mobile NetWorkS! wyświetlane jest w sposób połączenia nazw Macro + Micro lub emitowana jest tylko nazwa Macro. Np. nazwa ulicy + miasto, nazwa województwa + nazwa geograficzna lub tylko nazwa miasta. Z posiadanych przez nas informacji taka sytuacja ma miejsce połowy listopada 2015 roku.

Statystyki Serwisu

W 2016 roku w Serwisie BTSY.PL opublikowano:

OK 0 nowych zdjęć stacji bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa,
OK 43 nowych screenów Cell Info T-Mobile z miast i utworzono 5 nowych lokalizacji,
OK 163 nowych screenów Cell Info T-Mobile z miast (kanał 50) i utworzono 25 nowych lokalizacji,
OK 81 nowych screenów Cell Info T-Mobile z województw i utworzono 0 nowych lokalizacji,
OK 282 nowych screeny Cell Info T-Mobile z województw (kanał 50) i utworzono 1 nową lokalizacje,
OK 60 newsów w Serwisie BTSY.EU.

W 2016 roku Serwis BTSY.EU zmienił nazwę na BTSY.PL. Od 23 października 2016 roku w przed dzień 9 lat w Sieci strona widnieje w Sieci na domenie PL. Nowy adres strony to btsy.pl. Miły akcent z okazji 9 lat istnienia strony w Sieci że strona doczekała się domeny PL :).

W 2016 roku odwiedziło nas 22.413 osób (mniej o 13.069 jak w 2015 roku) co daje średnią 1.868 wejść miesięcznie. Najwięcej wejść odnotowaliśmy (pierwsza 10 w statystykach):

OK z województw: dolnośląskie, śląskie, małopolskie, mazowieckie, wielkopolskie, łódzkie, pomorskie, zachodniopomorskie, podkarpackie, lubelskie,
OK z miast: Wrocław, Katowice, Tarnów, Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Okręg Katowicki, Gdańsk, Szczecin,
OK z telefonu komórkowego odzwiedziło nas: 5.822 osób.

Tak w skrócie wygląda podsumowanie 2016 roku w Serwisie BTSY.PL. Co przyniesie Nowy 2017 Rok w temacie telefonii komórkowej na terenie miasta Tarnowa pokażą najbliższe 12 miesiący.

Powyższe dane aktualne są na dzień 31 grudnia 2016 roku i pochodzą one z własnych źródeł, obserwacji i statystyk.

Omówień Na Temat Podsumowania Roku: 139, Strona 4 z 4
<<<  -  1  2  3  4  -  >>>

Linki Pomocnicze

Spis Stacji Bazowych BTS/NodeB T-Mobile w Tarnowie Zobacz Także Podsumowanie Wszystkich Stacji Bazowych BTS/NodeB w Tarnowie

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt