Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Poniżej otrzymane podziękowania dla Serwisu BTSY.PL za współpracę.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Podziękowania od WOŚP dla Artura - założyciela Serwisu www.btsy.pl za przekazanie 2 przedmiotów na licytację na rzecz 25 Finału WOŚP w 2017 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć podziękowania.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Podziękowania od WOŚP dla Artura - założyciela Serwisu www.btsy.pl za przekazanie 15 przedmiotów na licytację na rzecz 23 Finału WOŚP w 2015 roku. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć podziękowania.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Podziękowania od WOŚP dla Artura - założyciela Serwisu www.btsy.pl za przekazanie na licytację na rzecz 17 Finału WOŚP w 2009 roku białego firmowego kubka BTSY.PL. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć podziękowania.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć Podziękowania od Pana Jarosława Gajewskiego (studenta V roku budownictwa) dla Serwisu www.btsy.pl za wszelką pomoc okazaną w trakcie pisania pracy dyplomowej, której tematem był projekt stalowej wieży antenowej o wysokości 35 metrów. Kliknij w miniaturkę by zobaczyć podziękowania.

Zobacz Również

O Nas O Nas
Dyplomy Dyplomy
Pomogliśmy Pomogliśmy
Pomogliśmy WOŚP Pomogliśmy WOŚP

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt