Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Wspólnie wspieramy i pomagamy aukcjami charytatywnymi osoby prywatne jak i Fundacje.

Od początku istnienia Serwisu BTSY.PL pomogliśmy:

OK 2010 rok - wsparliśmy aukcją charytatywną (firmowy gadżet) na leczenie Madzi Mandys.

Kliknij w Zdjęcie By Powiększyć XI 2011 rok - jesteśmy Serwisem o tematyce telefonii komórkowej a SMS'y są nie od łącznym, codzienny kanałem komunikacyjnym jak również przez SMS'y chętnie pomagamy. W miesiącu listopadzie 2011 roku dla Fundacji Zmieńmy Świat Serwis BTSY.PL uruchomił kanał SMS Premium i wspólnie z Fundacją Zmieńmy Świat zorganizowaliśmy akcje o nazwie Wielka Akcja Świątecznej Pomocy Dla Zwierząt. Forma pomocy finansowej przez kanał SMS Premium na rzecz Fundacji Zmieńmy Świat spotkała się z dużym a nawet bardzo dużym zainteresowaniem osób.

OK I i II 2011 rok - wsparliśmy aukcjami firmowych gadżetów Fundację Zmieńmy Świat.

OK XI 2015 rok - kwotą 20 zł 50 gr wsparliśmy aukcją unikatowego numeru PLUSH 669 5X 84 5X milusiński Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce - Oddział w Zabrzu założyciela @KarmiePsiaki na Twitterze oraz strony KarmiePsiaki.Pl.

Przeczytaj Również

O Nas O Nas
Dyplomy Dyplomy
Copyright Copyright
O Serwsie O Serwisie
Gadżety BTSY.PL Gadżety BTSY.PL
Pomogliśmy WOŚP Pomogliśmy WOŚP

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt