Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Góra
BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Menu Strony

Poniżej artykuły z prasy lokalnej związane ze stacjami bazowymi BTS/NodeB operatorów komórkowych na terenie miasta Tarnowa i okolic.

Kliknij By Powiększyć W dniu 10 października 2012 roku w TEMI - Galicyjskim Tygodniku Informacyjnym ukazał się artykuł Stąd Się (Nadal) Nie Dodzwonisz opisujący problemy z zasięgiem operatorów komórkowych w Tarnowie i okolicach. Jest to kontynuacja artykułu Stąd Się Nie Dodzwonisz... z dnia 19 września 2012 roku. Na możliwość dostępu do sieci komórkowej uskarżają się czytelnicy z okolic Tarnowa. Mieszkając 2 km od miasta i "zasięg jest fatalny" - w każdej sieci.

Spotykamy się również z narzekaniami, że niektórzy operatorzy zapewniają o pełnym zasięgu w określonej miejscowości, a potem po zakupie telefonu i związanych z nim usług okazuje się, że nie jest to prawda. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Kliknij By Powiększyć W dniu 19 września 2012 roku w TEMI - Galicyjskim Tygodniku Informacyjnym ukazał się artykuł Stąd Się Nie Dodzwonisz... opisujący problemy z zasięgiem operatorów komórkowych w Tarnowie i okolicach.

Okazuje się ponadto, że region tarnowski należy do bardziej zaniedbanych pod tym względem obszarów w kraju. Potwierdza to wykaz "białych plam" opracowany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Dowiadujemy się z niego, że w niektórych miejscowościach zasięg jest ograniczony albo nie ma go wcale. Uwzględnia się tylko możliwość połączeń głosowych, bo gdyby wziąć możliwości transmisji danych (dostęp do Internetu) "białych plam" byłoby jeszcze więcej. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Kliknij By Powiększyć Kliknij By Powiększyć W dniu 6 sierpnia 2009 roku w Gazecie Krakowskiej ukazał się artykuł Czy Era Wynagrodzi Tarnowowi Awarie? opisujący awarie/problem z nawiązaniem połączenia.

Jak można przeczytać w artykule w poniedziałek (3 sierpnia 2009 roku) telefony Era sprawiały problemy od rana. Większość ich posiadaczy nie mogła się nigdzie dodzwonić - komunikat "sieć chwilowo zajęta" zamiast połączenia. Sami także byli nieosiągalni dla telefonujących. Kolejny raz w tym roku abonenci sieci komórkowej Era w Tarnowie i okolicy mieli poważny problem z łącznością. Operator potwierdz i tłumaczy się uszkodzeniami "światłowodu firmy zewnętrznej". Nie precyzuje miejsca awarii. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Kliknij By Powiększyć W dniu 15 kwietnia 2009 roku w TEMI - Galicyjskim Tygodniku Informacyjnym ukazał się artykuł Krajobraz Pod Specjalną Ochroną? opisujący budowę planowanej stacji bazowej Operatora Era w lokalizacji ul. Skrzyszowska a jednocześnie spór okolicznych mieszkańców przeciwko budowie w sąsiedzwtwie ich domów 30 metrowej wieży strunobetonowej wraz z antenami telefonii komórkowej. Jak można przeczytać w artykule na początku 2007 roku prezydent Tarnowa zawiadomił mieszkańców o planach budowy trzydziestometrowej wieży. Mieszkańcy odwoływali się od kolejnych decyzji w tej sprawie, przedstawiali argumenty, proponowali przesunięcie wieży w inne miejsce, ale bez skutku. Miasto wyda decyzję o lokalizacji inwestycji. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Kliknij By Powiększyć W dniu 27 sierpnia 2008 roku w TEMI - Galicyjskim Tygodniku Informacyjnym ukazał się artykuł Komórkowe Białe Plamy opisujący problemy z zasięgiem operatorów komórkowych w Tarnowie i okolicach.

Jak można przeczytać w artykule w okolicach Tarnowa w jednej z miejscowości jest całkowity zakaz stawiania stacji bazowej BTS/NodeB, zakaz został wprowadzony do planow zagospodarowania przestrzennego. Również jedna z gmin jest całkowity zakaz stawiania stacji bazowej BTS/NodeB.

W artykule Komórkowe Białe Plamy zostało wspomniane o Serwisie www.btsy.pl. Kliknij w miniaturkę by przeczytać.

Zobacz Również

Napisali O Nas Napisali O Nas

BTSY.PL - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie Serwis Monitoruje STAT 4U Pl Kanał RSS Twitter Strona Główna O Nas Copyright Kontakt